HAKKIMIZDA

hakkımızda3

Temelleri, 1970 yılında atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada Hertürlü Biçerdöver marka ve modelinde yedek parça olarak üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten UÇAR PROFİL, hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe son derece köklü ve kurumsal bir gelişim süreci içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

45 yılı aşkın üretim serüvenini, konusunda profesyonel çalışan kadrosuyla Toplam Kalite anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata, teknolojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören UÇAR PROFİL , tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve uluslararası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır.

hakkımızda4
hakkımızda2

Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine yönelik ihracatıyla da UÇAR PROFİL kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımanın ve böylece ülkemiz ekonomisine yaptığı katkının haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız ortaya koyduğu ürün ve yaklaşım farkıyla ve bunun beraberinde getirdiği sorumluluk anlayışıyla çalışmalarını bundan sonrada artan bir ivme ile sürdürecektir. 

Sizlere karşı duyduğumuz sorumlulukla, layık olabilme adına bizleri tercih etmeniz dileğiyle…